Онлайн-ресурси


Скрайбінг - новітня техніка презентації (від англійського "scribe" - накидати ескізи або малюнки); мову виступаючого ілюструється "на льоту" малюнками фломастером на білій дошці (або аркуші паперу); виходить ніби "ефект паралельного слідування", коли ми і чуємо і бачимо приблизно одне й те ж, при цьому графічний ряд фіксується на ключових моментах аудіоряду.

Скрайбінг буває "ручний" і "онлайн"( комп’ютерний). Ручний - класичний: голос за кадром розповідає про що-небудь, рука в кадрі малює зображення, що ілюструють усну розповідь. У такому скрайбінгу використовуються, як правило, аркуші паперу або презентаційна дошка, кольорові олівці, маркери, фломастери, пензлі і фарби, а також елементи аплікації. Для створення скрайбінг-презентацій в такому випадку потрібні і відеопрограми, наприклад Cfmtasiastudio або графічний планшет.
Онлайн-скрайбінг набагато простіший. Такий скрайбінг можна створити за допомогою сервісу PowToon і програми VideoScribe.Zoobe is the leading character voice-messaging app that works for both iOS and Android. Founded by award-winning filmmaker Lenard F. Krawinkel, its global success is based on a unique, patent-protected, technology. It enables 3D animated characters to perform their user’s voice messages and then creates easy-to-share video clips. 
Through its expressive power Zoobe redefines how we connect with each other in our daily smartphone communication.  Since its launch in 2013 more than 180 million Zoobe video messages have been created worldwide. This international reach has led to major partnerships with companies such as Sony Pictures, Capcom, ZeptoLab, WWF, AIS, StudioCanal and more. The app has an ever increasing cast of famous characters to choose from and its technology is  available as an SDK kit for implementation in other programs, like the messenger app 'Viber' that integrated Zoobe in 2014.

Це один з найкращих ресурсів з вивчення англійської мови для дітей в Інтернеті. Тут ви можете знайти ігри, пісні, короткі навчальні мультфільми та кольорові картки з малюнками і словами різної тематики, які можна безкоштовно завантажити і роздрукувати.Даний ресурс містить безліч корисної інформації як для батьків, так і вчителів: флеш-картки для вивчення англійського алфавіту і слів, online-книги, віршики. Більшість матеріалу представлено у pdf-форматі.На даному ресурсі розміщено багато дитячих книжок з ілюстраціями, які можна читати online. Крім того, книги озвучені, а тому діти мають можливість сприймати та засвоювати правильну англійську вимову.
На даному сайті Ви знайдете дитячі казки англійською мовою зі звуковим супроводом, прості розвиваючі ігри, веселі англійські пісеньки, online-розмальовки, велику кількість дитячого розвиваючого відео та дитяче караоке англійською мовою.Англомовний сайт, де можна знайти словники та енциклопедії для дітей різного віку, а також вірші, пісні та багато іншого для розвитку дітей.English cartoonsНа даному сайті Ви знайдете дитячі казки англійською мовою зі звуковим супроводом, прості розвиваючі ігри, веселі англійські пісеньки, online-розмальовки, велику кількість дитячого розвиваючого відео та дитяче караоке англійською мовою.Програма нарізання музики

Mp3cut — це сервер обрізання mp3 онлайн. Для того щоб обрізати пісню та створити мелодію для мобільного більше не потрібні важкі програми. Один, два, три, і  безкоштовні рінгтони готові!

Фотоколаж

Fotor пропонує багато функцій, широкий вибір шаблонів, наложення фоторафій та оригінальних рамок. Ви можете створити сотні комбинацій колажів з допомогою шаблонів, мотнажа(вільного стилю), веселі колажи, фото наложення, різні колажи, щоб зацікавити кожного!Coursera, у співпраці з відомими університетами та установами, пропонує універсальний доступ до самого найкращого у світі  освіти, пропонуючи всім бажаючим пройти курси на безкоштовній основі
coursera_logoЗаснована професорами зі Стенфорду, на сьогоднішній день, це одна з найпопулярніших та доступніших платформ для онлайн навчання.
Курси, які ви знайдете в переліку здебільшого англійською мовою, хоча можна вже знайти і французьку, іспанську, італійську, німецьку та китайську. Тематику курсів доволі широка: від математики і економіки, до дизайну і медицини. А легке меню пошуку дозволить Вам знайти саме те, що Вас цікавить.
Coursera виділяється серед інших безкоштовних навчальних ресурсів тим, що тут присутні завдання, які допоможуть Вам глибше та повноцінніше осягнути матеріал. Перевірятимуть ці завдання окрім викладача й ваші колеги, адже на Coursera діє принцип  peer-assessment. Також присутній форум, де Ви зможете обмінюватись з іншими користувачами своїми думками та ідеями з приводу певних питань, чи просто знайомитись та будувати свою мережу за інтересами.
Тривалість курсів різна, і зазвичай це від 4 до 14 тижнів. При успішному виконанні всіх завдань, в кінці курсу Вам дадуть сертифікат, інформацію про який можете сміло записувати до свого резюме, особливо, якщо Ви збираєтесь подавати його на якусь програму закордон. Нещодавно була впроваджена система “Signature Track”, яка робить Ваш сертифікат офіційним та з’єднує його з Вашими персональними даними. Проте доступна вона не для всіх запропонованих курсів, тому шукайте відповідну позначку біля опису вибраного Вами елементу. Більше того, як повідомляє один з американських ресурсів, 5 курсів були сертифіковані, як такі, що заміняють кредити в коледжі. Це означає, що студенти можуть замість звичайного екзамену в школі, здавати відповідний онлайн курс. Що правда, доступно це лише для американців, хоча на нашу думку, це “перша ластівка” до всесвітнього визнання онлайн навчання та оптимізації навчального процесу.


На цьому ресурсі доступно близько 294 безкоштовних курсів. Практично всі дані доступні для користувачів навіть без реєстрації.  Що найбільш вирізняє цю платформу серед інших? Це те що вони являються ініціаторами фактично нової системи оцінювання на заміну звичайним кредитами, сертифікатам та навіть дипломам – система відзначень. Вона наразі в процесі розробки та промоутингу, адже кинути виклик традиційним та консервативним системам не так вже й просто. Щодо самої системи варто відзначити легку та зрозумілу навігацію. Більшість відео доступні на Youtube, тому вам не треба буде тратити час та терпіння на завантаження матеріалів.

Університет Онлайн

e4dbae8cc02baffee4a32d5c39_4eff057eПриємна новина з України. Один з вітчизняних флагманів освіти – Київський національний університет імені Тараса Шевченка теж запускає свою власну онлайн платформу. Наразі доступний лише один курс під назвою “Бренд-менеджмент”. Реєстрація вже відкрита, а його старт запланований на вересень. Курс “ставить за мету розповісти всім бажаючим про те, як створювати і посилювати бренди. Курс надає знання та навички управління брендами в нинішніх умовах бізнесу з точки зору сучасної теорії та практики маркетингу. Програма курсу охоплює такі теми як сутність бренду, бренди в історії, класифікація брендів, створення, позиціонування та управління брендами. Проходження курсів проекту “Університет онлайн” надає першокласні знання від викладачів Київського національного університету імені Тараса Шевченка. На даний момент проект функціонує в експериментальному режимі – можливість видачі сертифікатів за результатами успішного проходження курсів буде розглянута нами в майбутньому.” (за матеріалами з сайту проекту). Можна додати, що даний проект виглядає, як по справжньому якісний та перспективний проект на українській арені.Метою створення проекту є допомога у використанні глобальної мережі Інтернет. Ви маєте можливість взяти у ньому участь.

Портал електронної Бібліотеки про духовний і культурний простір України. Тут можна завантажити різножанрові тексти (навчальні, художні, дитячі книжки), прослухати подкасти з виступами видатних людей. Також у фонотеці є сучасні й давніші музичні хіти, аудіокнижки, архівні записи голосів видатних українських митців. В пінакотеці можна переглянути українське кіно, театральні вистави й живопис.
 - для дітей старшого шкільного віку
 - ресурс українською мовою
http://www.karusel-tv.ru/announce/9257
Веселий мультсеріал для дітей 7-11 років, герої якого в простій та доступній формі пояснюють складні теми: будова Сонячної системи, система кровообігу людини, електричний струм та багато інших матеріалів із шкільної програми.
 - для дітей молодшого шкільного віку
 - для дітей середнього шкільного віку
 - ресурс російською мовою

Немає коментарів:

Дописати коментар